Ücretsiz Kargo Fiber Optik Sıyırma Aracı Tel Stripper Miller Stripper CFS-3 Clauss Tri-hole Fiber Optik Stripper

Ücretsiz Kargo Fiber Optik Sıyırma Aracı Tel Stripper Miller Stripper CFS-3 Clauss Tri-hole Fiber Optik Stripper

₺ 8.39

Ucuz Ücretsiz Kargo Fiber Optik Sıyırma Aracı Tel Stripper Miller Stripper CFS 3 Clauss Tri hole Fiber Optik Stripper, Satın Kalite Fiber Optik Ekipmanları doğrudan Çin Tedarikçilerden: Ücretsiz Kargo Fiber Optik Sıyırma Aracı Tel Stripper Miller Stripper CFS-3 Clauss Tri-hole Fiber Optik Stripper

Ürün figürü

Product Description for Ücretsiz Kargo Fiber Optik Sıyırma Aracı Tel Stripper Miller Stripper CFS-3 Clauss Tri-hole Fiber Optik Stripper :
ücretsiz Kargo Fiber Optik Sıyırma Aracı Tel Stripper Miller Stripper CFS-3 Clauss Tri-hole Fiber Optik Stripper  özellikler :  üç benzersiz lif kaplama sıyırma pensesi125μm 250μm lif kaplama sıyırma için1.98mm üst açılış dış kılıf pigtail soyulabilir için kullanılabilir V-şekilli ağız kenarı üzerinde kelepçe açılış ve 140μm fiber optik sıyırma için kullanılabilir 125μm 250μm kaplamaüretici varsayılan, ayarı olmadan giderfiber zarar vermeztüm kesme yüzeyleri temiz bir sağlamak için mekanik toleranslar sofistike var, düzgün çalışmaergonomik tasarımlı sapı, rahat tutuşkullanılmadığı zaman, bıçak kapalı durumda kilitliuygulamalar : Telekom bakım
bakım CATV
optik lifler Test Laboratuvarı
diğer Fiber Optik Ölçümleripaket : CFS-3 Clauss Miller Stripper * 1 ADET                                                   
Ücretsiz Kargo Fiber Optik Sıyırma Aracı Tel Stripper Miller Stripper CFS-3 Clauss Tri-hole Fiber Optik Stripper
Buy cheap Ücretsiz Kargo Fiber Optik Sıyırma Aracı Tel Stripper Miller Stripper CFS-3 Clauss Tri-hole Fiber Optik Stripper
Ücretsiz Kargo Fiber Optik Sıyırma Aracı Tel Stripper Miller Stripper CFS-3 Clauss Tri-hole Fiber Optik Stripper Review
Ücretsiz Kargo Fiber Optik Sıyırma Aracı Tel Stripper Miller Stripper CFS-3 Clauss Tri-hole Fiber Optik Stripper Shopping
Ücretsiz Kargo Fiber Optik Sıyırma Aracı Tel Stripper Miller Stripper CFS-3 Clauss Tri-hole Fiber Optik Stripper Shipping and return policy
Shopping tips:
Before buying Ücretsiz Kargo Fiber Optik Sıyırma Aracı Tel Stripper Miller Stripper CFS-3 Clauss Tri-hole Fiber Optik Stripper You can read review for it, or other customers reviews and comments. It is very important for to be shure of this product quality.Read description and main features for Ücretsiz Kargo Fiber Optik Sıyırma Aracı Tel Stripper Miller Stripper CFS-3 Clauss Tri-hole Fiber Optik Stripper carefully. This will let You to choose and buy best product for You. Best reviews from customers: This Ücretsiz Kargo Fiber Optik Sıyırma Aracı Tel Stripper Miller Stripper CFS-3 Clauss Tri-hole Fiber Optik Stripper is really great. With a great deal from this store it becomesbest, so i decide to leave a comment here for You. Attempt to visit and discover it priced honest get a great deal totally free shipping order. truly simple thanks a great deal.
- I was thinking the delivery will cost a lot, but impressed using the buy and delivery from the method here. I do not really disappointed that this order to the web. great services, fast delivery, less expensive
- simple to use service, fast conserve you are able to evaluate costs and purchase other Ücretsiz Kargo Fiber Optik Sıyırma Aracı Tel Stripper Miller Stripper CFS-3 Clauss Tri-hole Fiber Optik Stripper accessible now. It is really great time for nuy it. Strongly recommend this store.Do not forget to look for special discount in Ücretsiz Kargo Fiber Optik Sıyırma Aracı Tel Stripper Miller Stripper CFS-3 Clauss Tri-hole Fiber Optik Stripper related products.
Some Best features for related products with You can compare with selected product:
Help and Support:
You can reach a support representative via phone and email. You can also search the online knowledgebase and read the FAQs page for general answers and tips on setting up your text message marketing campaign. Video tutorials are available to give you additional assistance. These video guides can be especially helpful since they show you exactly what to expect in the program and how to answer common questions.


Ürün verisi

Model Numarası:
CFS-3
Marka Adı:
TRENSBATTER
Item:
CFS-3 Clauss Tri-hole Fiber Optic Stripper
is_customized:
Yes

Kategorideki diğer ürünler

KELUSHI 10 mW Alüminyum Görsel Hata Bulucu Elyaf Test Dedektörü Için FC Erkek LC Dişi Adaptör LC/SC/ST/FC Bağlantı Kablosu
  • Son

KELUSHI 10 mW Alüminyum Görsel Hata Bulucu Elyaf Test Dedektörü Için FC Erkek LC Dişi Adaptör LC/SC/ST/FC Bağlantı Kablosu

₺ 11.22

Product Description for KELUSHI 10 mW Alüminyum Görsel Hata Bulucu Elyaf Test Dedektörü Için FC Erkek LC Dişi Adaptör LC / SC / ST / FC Bağlantı Kablosu : özellikleri : MQW LD optik kaynak çalışma modu : CW ve GLINT FC, SC, ST, LC Genel arayüz uzun muayene mesafe sabit güç çıkışı sağlam ve dayanıklı kabuk kalem desen tasarımı, kullanmak ve taşımak için uygun fonksiyonu : fiber arıza bulun, kırık gibi ve viraj başarısızlık muayene OTDR kör bölge içinde Fiber kafa itibaren sonuna kadar yüz yüz tanıma mekanik geçiş noktası optimizasyonu uygulama : telekom, CATV projesi PDS inşaat ve bakım optik bileşen imalatı ve araştırma diğer elyaf projesi teknik Parametre : dalga boyu : 650 + / 10nm Fiber modu : 2.5mm Evrensel çıkış gücü : 10 m W muayene mesafe : 510 KM elektrik kaynağı : Iki 1.5 V Piller (dahil DEĞIL) pillerinçalışma süresi : fazla 15 saat çalışma Sıcaklığı : 10+ 60 derece C depolama Sıcaklığı : 20+ 70 derece C kabuk malzeme : Şapalaşım boyut : Çap 27*168mm ağırlık : Yaklaşık 160g FCLC fiber adaptörü ekleme kaybı : 0.20d B çiftleşme dayanıklılık : 500 yuvası tutma kuvveti : 1 ~ 2.5 N bırak testi : damla yüksekliği 1 m, 5 damla çalışma sıcaklığı : ° c ila + ° c paket şunlardır : 1x10 m W görsel hata bulucu 1x FCLC Fiber adaptörü 1 X İpi 1 X Görsel Hata Bulucu çanta ödemeye ilişkin1...

Ücretsiz Kargo HTB-GS-03 Gigabit Fiber Optik Medya Dönüştürücü 1000 Mbps Tek Modlu Dubleks SC Liman 20 KM Harici Güç Kaynağı
  • Son

Ücretsiz Kargo HTB-GS-03 Gigabit Fiber Optik Medya Dönüştürücü 1000 Mbps Tek Modlu Dubleks SC Liman 20 KM Harici Güç Kaynağı

25.75 ₺ 17.00

Product Description for Ücretsiz Kargo HTBGS03 Gigabit Fiber Optik Medya Dönüştürücü 1000 Mbps Tek Modlu Dubleks SC Liman 20 KM Harici Güç Kaynağı : ücretsiz Kargo HTBGS03 Gigabit Fiber Optik Medya Dönüştürücü 1000 Mbps Tek Modlu Dubleks SC Liman 20 KM Harici Güç Kaynağı mağazamıza hoşgeldiniz bizim Hedef : yüksek Kalite, en iyi Hizmeti, hızlı Cevap Çin pazarı hoşgeldiniz, sen çin'den doğrudan mal satın...

2 sfp yuvası fiber optik gigabit anahtarı sfp 4 rj45 UTP limanlar ethernet media converter SC tek modlu FTTH GPON terminali
  • Son

2 sfp yuvası fiber optik gigabit anahtarı sfp 4 rj45 UTP limanlar ethernet media converter SC tek modlu FTTH GPON terminali

₺ 27.84

Product Description for 2 sfp yuvası fiber optik gigabit anahtarı sfp 4 rj45 UTP limanlar ethernet media converter SC tek modlu FTTH GPON terminali : 2 sfp yuvası fiber optik gigabit anahtarı sfp 4 rj45 UTP limanlar ethernet media converter SC tek modlu FTTH GPON terminaliürün Açıklaması BLYSFP2 G4 E1000 M Serisi Anahtarı The BLYSFP2 G4 E bir olduğunu10 / 100 / 1000 Mbps adaptif gigabit Ethernet SFP Fiber Optik Anahtarı...

Yeni DHL/EMS Ücretsiz Kargo J4858C-SX SFP optik modül ağ cihazı
  • Son

Yeni DHL/EMS Ücretsiz Kargo J4858C-SX SFP optik modül ağ cihazı

232.67 ₺ 186.00

Product Description for Yeni DHL / EMS Ücretsiz Kargo J4858CSX SFP optik modül ağ cihazı : SFP modülü / fiber optik modülüYeni DHL / EMS ücretsiz nakliye J4858c uyumlu 1000 BASESX sfp optik modül ağ aygıtıj4858c SFP modülü 1000 BASESX smf, 850nm 550 lc konektörüMiktar : 10 adet / lotücretsiz nakliye ems veya DHL ekspres vb...J4858c uyumlu 850nm 1000 BASE sx SFP idealdir kadar mesafeler için 550.çalışır 850nm dalga boyu ve ile kullanılmak üzere tasarlanmış çok modlu fiber kablolama...

4 1 FTTH Fiber Optik Kiti ile Fibra Optica Clivador ve Clauss Fiber Optik Stripper CFS-2
  • Son

4 1 FTTH Fiber Optik Kiti ile Fibra Optica Clivador ve Clauss Fiber Optik Stripper CFS-2

34.34 ₺ 32.00

Product Description for 4 1 FTTH Fiber Optik Kiti ile Fibra Optica Clivador ve Clauss Fiber Optik Stripper CFS2 : 4 1 FTTH Fiber Optik Kiti ile Fibra Optica Clivador ve Clauss Fiber Optik Stripper CFS2 & #8203; ambalaj Listesi : optik Fiber Cleaver x 1 FTTH Bırak Kablo Soyma x 1 CFS2 Fiber Optik Stripper x 1 Cleaver Sıyırma Kılavuzu Bar x 1 Cleaver Blade Ayarlama Araçları x 2 optik Fiber Cleaver Çanta x 1 4 1 FTTH Fiber Optik Kiti ile Fibra Optica Clivador ve Clauss Fiber Optik Stripper CFS2Buy cheap 4 1 FTTH Fiber Optik Kiti ile Fibra Optica Clivador ve Clauss Fiber Optik Stripper CFS24 1 FTTH Fiber Optik Kiti ile Fibra Optica Clivador ve Clauss Fiber Optik Stripper CFS2 Review4 1 FTTH Fiber Optik Kiti ile Fibra Optica Clivador ve Clauss Fiber Optik Stripper CFS2 Shopping4 1 FTTH Fiber Optik Kiti ile Fibra Optica Clivador ve Clauss Fiber Optik Stripper CFS2 Shipping and return policyShopping tips: Before buying 4 1 FTTH Fiber Optik Kiti ile Fibra Optica Clivador ve Clauss Fiber Optik Stripper CFS2 You can read review for it, or other customers reviews and comments...

Yüksek Performanslı RY3306 Fiber Optik Tanıtıcı 800-1700nm Canlı Fiber Tanımlayıcı Dedektörü Identificador de Fibra Optica
  • Son

Yüksek Performanslı RY3306 Fiber Optik Tanıtıcı 800-1700nm Canlı Fiber Tanımlayıcı Dedektörü Identificador de Fibra Optica

175.33 ₺ 126.00

Product Description for Yüksek Performanslı RY3306 Fiber Optik Tanıtıcı 8001700nm Canlı Fiber Tanımlayıcı Dedektörü Identificador de Fibra Optica : yüksek Performanslı RY3306 Fiber Optik Tanıtıcı 8001700nm Canlı Fiber Tanımlayıcı Dedektörü Identificador de Fibra Optica  RY3306 Fiber Optik Tanıtıcıhızla iletilen lif yönünü belirlemek ve ekran herhangi bir zarardan olmadan göreli çekirdek güç bükülmüş fiber...

50 ADET FTTH SC UPC Optik fibe hızlı bağlantı SC PC FTTH Fiber Optik Hızlı Bağlayıcı SC Bağlayıcı Ücretsiz nakliye
  • Son

50 ADET FTTH SC UPC Optik fibe hızlı bağlantı SC PC FTTH Fiber Optik Hızlı Bağlayıcı SC Bağlayıcı Ücretsiz nakliye

₺ 30.63

Product Description for 50 ADET FTTH SC UPC Optik fibe hızlı bağlantı SC PC FTTH Fiber Optik Hızlı Bağlayıcı SC Bağlayıcı Ücretsiz nakliye : 50 ADET FTTH SC UPC fiber Optik kaplı tel SC UPC hızlı bağlantı FTTH Fiber Optik Hızlı Bağlayıcı SC Konnektör Ücretsiz nakliye ben sizi temin ederim ürünlerimizin kalitesini sağlamak için biz size en iyi hizmeti vermek en hızlı nakliye sağlamak için, ellerinize mal teslim etmek en güvenli yoludur! ürünü aldıktan sonra herhangi bir sorunuz varsa, veya kalite sorunları var, panik etmeyin lütfen, anlaşmazlıkları göndermek için çekinmeyin, müşteri hizmetlerimizle irtibata geçiniz, biz size en tatmin edici cevap verecektir! mutlu alışveriş, çok teşekkür ederim ürün Özelliklerinisaha Montaj SC / PC hızlı bağlayıcı FTTH içinbir sağlayabilirhızlı ve kolay sonlandırma liflerin alanında...

100 M Açık SC Simplex FTTH Damla Patch Kablo SC Tekli G657A Simplex Fiber optik patch cord FTTH fiber optik atlamacı kablo
  • Son

100 M Açık SC Simplex FTTH Damla Patch Kablo SC Tekli G657A Simplex Fiber optik patch cord FTTH fiber optik atlamacı kablo

₺ 9.02

Product Description for 100 M Açık SC Simplex FTTH Damla Patch Kablo SC Tekli G657A Simplex Fiber optik patch cord FTTH fiber optik atlamacı kablo : 100 M Açık SC Simplex FTTH Damla Patch Kablo SC Tekli G657 A Simplex Fiber optik patch cord FTTH fiber optik atlamacı kablo ben sizi temin ederim ürünlerimizin kalitesini sağlamak için biz size en iyi hizmeti vermek en hızlı nakliye sağlamak için, ellerinize mal teslim etmek en güvenli yoludur! ürünü aldıktan sonra herhangi bir sorunuz varsa, veya kalite sorunları var, panik etmeyin lütfen, anlaşmazlıkları göndermek için çekinmeyin, müşteri hizmetlerimizle irtibata geçiniz, biz size en tatmin edici cevap verecektir! mutlu alışveriş, çok teşekkür ederim ürün Özelliklerini OEM SC SM Simplex FTTH Damla Patch kablo SC Fiber Optik kablo özelliği telecommuniction ağları için uygundur tipi : FC, SC, ST, MU, LC, MTRJ, MPO, SMA, E2000, DIN yüksek dayanıklılık ve güvenilirlik düşük ekleme kaybı ve yüksek geri dönüş kaybı tek modlu / çoklu mod, PC / UPC / APC patch kablosu ve pigtail mevcut tek çekirdekli, 2 çekirdek, 4 cres, 6 çekirdek, 8 çekirdek, 12 mevcut çekirdekler ve çok çekirdekli yama kablosu ve pigtail şartname ekleme kaybı : ≤ 0.3d B geri dönüş kaybı : ≥55d B dayanıklılık; ≥1000 kez çalışma sıcaklığı;40 ~ + 80 ° çalışma wavelength : 13101550nm resim 1...

Yeni Fiber cleaver SKL-6C kablo kesme bıçağı FTTT fiber optik bıçak araçları kesici Yüksek Hassas Fiber Balta 16 yüzey bıçak
  • Son

Yeni Fiber cleaver SKL-6C kablo kesme bıçağı FTTT fiber optik bıçak araçları kesici Yüksek Hassas Fiber Balta 16 yüzey bıçak

₺ 20.51

Product Description for Yeni Fiber cleaver SKL6C kablo kesme bıçağı FTTT fiber optik bıçak araçları kesici Yüksek Hassas Fiber Balta 16 yüzey bıçak : Fiber cleaver SKL6 C kablo kesme bıçağı FTTT fiber optik bıçak araçları kesici Yüksek Hassas Fiber Balta 16 yüzey bıçakhakiki elyaf cleaver teknolojisi Güney Kore ithalatı bir gelişme olduğunu uygun soğuk derz ve sıcak eriyik karşılayabilir için bir çok amaçlı fiber optik kesici, ürün 16 bit yüksek mukavemetli uçakları bıçak kullanır, uzun ömür, üçlü bir fikstür ile geliyor esnek can, fiber ve çıplak fiber kesme, otomatik geri bıçak slayt, sadece iyi fiber kapak kap koymak gerekir ve daha sonra tamamlayabilirsiniz itmek için tüm kesme işleri.gerçek resim :  Yeni Fiber cleaver SKL6C kablo kesme bıçağı FTTT fiber optik bıçak araçları kesici Yüksek Hassas Fiber Balta 16 yüzey bıçakBuy cheap Yeni Fiber cleaver SKL6C kablo kesme bıçağı FTTT fiber optik bıçak araçları kesici Yüksek Hassas Fiber Balta 16 yüzey bıçakYeni Fiber cleaver SKL6C kablo kesme bıçağı FTTT fiber optik bıçak araçları kesici Yüksek Hassas Fiber Balta 16 yüzey bıçak ReviewYeni Fiber cleaver SKL6C kablo kesme bıçağı FTTT fiber optik bıçak araçları kesici Yüksek Hassas Fiber Balta 16 yüzey bıçak ShoppingYeni Fiber cleaver SKL6C kablo kesme bıçağı FTTT fiber optik bıçak araçları kesici Yüksek Hassas Fiber Balta 16 yüzey bıçak Shipping and return policyShopping tips: Before buying Yeni Fiber cleaver SKL6C kablo kesme bıçağı FTTT fiber optik bıçak araçları kesici Yüksek Hassas Fiber Balta 16 yüzey bıçak You can read review for it, or other customers reviews and comments...

KELUSHI için Fiber Optik Konnektör Cleaner One-Click Optik Temizleme SC ST FC Kablo Ve Konnektör Yüksük Makara Muayene aracı
  • Son

KELUSHI için Fiber Optik Konnektör Cleaner One-Click Optik Temizleme SC ST FC Kablo Ve Konnektör Yüksük Makara Muayene aracı

₺ 14.63

Product Description for KELUSHI için Fiber Optik Konnektör Cleaner OneClick Optik Temizleme SC ST FC Kablo Ve Konnektör Yüksük Makara Muayene aracı : Fiber Optik Konnektör Cleaner OneClick Optik Fiber Temizlik SC ST FC Kablo Ve Konnektör Yüksük Makara Muayene için aracı hiçbir ek temizleme sıvısı, gibi alkol, ihtiyaç olduğunu...

Üç yıl Garanti AFI400 Yüksek Performanslı Canlı Fiber Tanımlayıcı 800-1700nm Optik Fiber Tanımlayıcı
  • Son

Üç yıl Garanti AFI400 Yüksek Performanslı Canlı Fiber Tanımlayıcı 800-1700nm Optik Fiber Tanımlayıcı

182.81 ₺ 132.00

Product Description for Üç yıl Garanti AFI400 Yüksek Performanslı Canlı Fiber Tanımlayıcı 8001700nm Optik Fiber Tanımlayıcı : Üç yıl Garanti AFI400 Yüksek Performanslı Canlı Fiber Tanımlayıcı 8001700nm Optik Fiber Tanımlayıcı açıklama bu Fiber Tanımlayıcı AFI400 yaygın optik kablo inşaat ve bakım...

Gsmjustoncct Medusa Kutusu Medusa PRO KUTU + Testpoint + JTAG Klip Kilidini & Flash & Onarım Için LG, Samsung, Huawei, ZTE Ücretsiz Kargo
  • Son

Gsmjustoncct Medusa Kutusu Medusa PRO KUTU + Testpoint + JTAG Klip Kilidini & Flash & Onarım Için LG, Samsung, Huawei, ZTE Ücretsiz Kargo

142.85 ₺ 136.00

Product Description for Gsmjustoncct Medusa Kutusu Medusa PRO KUTU + Testpoint + JTAG Klip Kilidini & Flash & Onarım Için LG, Samsung, Huawei, ZTE Ücretsiz Kargo :   Medusa PRO Kutu profesyonel bir telefon yanıp sönen ve mobil açma aracı çalışma sağlayan geniş bir yelpazede ile Samsung, Huawei, LG, Motorola, Siemens, Sony Ericsson, Vodafone, ZTE ve diğer mobil cihazlar through JTAG, USB ve MMC arayüzleri...

Fiber optik Aracı 10 MW Görsel Hata Bulucu + RY3200 Optik Güç Ölçer-70 ~ + 10 dBm
  • Son

Fiber optik Aracı 10 MW Görsel Hata Bulucu + RY3200 Optik Güç Ölçer-70 ~ + 10 dBm

₺ 27.42

Product Description for Fiber optik Aracı 10 MW Görsel Hata Bulucu + RY3200 Optik Güç Ölçer70 ~ + 10 dBm : RY3200 serisi taşınabilir güç metre kırmızı ışık yeni ürünler araştırma şirketi biri başlattı olduğunu, atmosferin görünümü, büyük ekran, hissediyorum iyi, kurulum için, fiber optik ağ operasyon ve bakım daha doğru sağlamak için, dayanıklı, taşınabilir test aletidir...

SKL-6C Kablo Kesme Bıçağı FTTT KELUSHI Fiber Cleaver Fiber Optik Bıçak Araçları Yüksek Hassasiyetli Kesici 16 Yüzey Bıçak
  • Son

SKL-6C Kablo Kesme Bıçağı FTTT KELUSHI Fiber Cleaver Fiber Optik Bıçak Araçları Yüksek Hassasiyetli Kesici 16 Yüzey Bıçak

₺ 21.06

Product Description for SKL6C Kablo Kesme Bıçağı FTTT KELUSHI Fiber Cleaver Fiber Optik Bıçak Araçları Yüksek Hassasiyetli Kesici 16 Yüzey Bıçak : özellikler : modeli : SKL6 Cuygulanabilir lifler : Singlemode veya Modlu Kullanımıelyaf Çapı : 125umkaplama Çap : 250um ~ 900umtipik Cleave Açısı : 0.5 Derece Cleave Uzunluk : 916mm (tek Elyaf0.25mm Kaplama) 1016mm (tek Elyaf0.9mm Kaplama)bıçak Ömrü Süresi : 36,000 parçalayarak (3,000 başına bıçak pozisyonu) Cleaver Boyutlar : yaklaşık 63x65x63mmağırlık : 475g : Paketine dahil> 1 x Fiber Optik Cleaver1...

Kral Dürüst VFL 20 km Fiber optik görsel hata dedektörü kalem dışarı pw:> 20 mW Görsel Hata Bulucu
  • Son

Kral Dürüst VFL 20 km Fiber optik görsel hata dedektörü kalem dışarı pw:> 20 mW Görsel Hata Bulucu

₺ 12.88

Product Description for Kral Dürüst VFL 20 km Fiber optik görsel hata dedektörü kalem dışarı pw:> 20 mW Görsel Hata Bulucu : kral Dürüst 20 km Fiber optik görsel hata dedektörü kalem dışarı pw : > 20 m W Kral Dürüst VFL 20 km Fiber optik görsel hata dedektörü kalem dışarı pw:> 20 mW Görsel Hata BulucuBuy cheap Kral Dürüst VFL 20 km Fiber optik görsel hata dedektörü kalem dışarı pw:> 20 mW Görsel Hata BulucuKral Dürüst VFL 20 km Fiber optik görsel hata dedektörü kalem dışarı pw:> 20 mW Görsel Hata Bulucu ReviewKral Dürüst VFL 20 km Fiber optik görsel hata dedektörü kalem dışarı pw:> 20 mW Görsel Hata Bulucu ShoppingKral Dürüst VFL 20 km Fiber optik görsel hata dedektörü kalem dışarı pw:> 20 mW Görsel Hata Bulucu Shipping and return policyShopping tips: Before buying Kral Dürüst VFL 20 km Fiber optik görsel hata dedektörü kalem dışarı pw:> 20 mW Görsel Hata Bulucu You can read review for it, or other customers reviews and comments...

ZHWCOMM SGOT04 El OTDR 60 KM Fiber arıza test 1310or1550nm Fiber kesme noktası bulmak arıza dedektörü ile VFL FC/SC bağlayıcı
  • Son

ZHWCOMM SGOT04 El OTDR 60 KM Fiber arıza test 1310or1550nm Fiber kesme noktası bulmak arıza dedektörü ile VFL FC/SC bağlayıcı

₺ 211.90

Product Description for ZHWCOMM SGOT04 El OTDR 60 KM Fiber arıza test 1310or1550nm Fiber kesme noktası bulmak arıza dedektörü ile VFL FC / SC bağlayıcı : ZHWCOMM SGOT04 El OTDR 60 KM Fiber arıza test 1310 bulmak veya 1550nm Fiber breakpoint VFL FC ile arıza dedektörü / SC Konnektör ürün Özelliklerini SGOT04 sektöründe hafif olduğunu bulmak için bir fiberoptik enstrüman bariyer, OTDR prensibi kullanarak, entegre güçlü analiz yazılımı, bu hızlı ve doğru yerini tespit ve tip fiber optik kablo hata noktaları.1...

Çin tedarikçi 1310nm catv optik verici 3 mw
  • Son

Çin tedarikçi 1310nm catv optik verici 3 mw

₺ 83.10

Product Description for Çin tedarikçi 1310nm catv optik verici 3 mw : çin tedarikçi 1310nm catv optik verici 3 mw 1 Model Numarası : ORN30032 Ga As Aktif Cihazlar, FTTH Için tasarlanmıştır (Fiber Ev Ağı Için)3...

KELUSHI 30 mw Fiber Optik Görsel Hata Bulucu için 2.5mm connecter (SC/FC/ST) 25 KM Aralığı Mini FTTH için RGT Test Test Aracı
  • Son

KELUSHI 30 mw Fiber Optik Görsel Hata Bulucu için 2.5mm connecter (SC/FC/ST) 25 KM Aralığı Mini FTTH için RGT Test Test Aracı

₺ 14.32

Product Description for KELUSHI 30 mw Fiber Optik Görsel Hata Bulucu için 2.5mm connecter (SC / FC / ST) 25 KM Aralığı Mini FTTH için RGT Test Test Aracı : 30 mw Fiber Optik Görsel Hata Bulucu için 2.5mm connecter (SC / FC / ST) 25 KM Aralığı Mini FTTH için RGT Kırmızı Lazer Test Test Aracı genel bakış 1) Bulma, kesme, yoksul bağlantıları bükme veya fiber optik kablolar çatlama...

Ücretsiz Kargo 10 adet/grup 1x16 Çıplak Fiber Optik PLC Splitter
  • Son

Ücretsiz Kargo 10 adet/grup 1x16 Çıplak Fiber Optik PLC Splitter

₺ 127.97

Product Description for Ücretsiz Kargo 10 adet / grup 1x16 Çıplak Fiber Optik PLC Splitter : ücretsiz kargo 10pcs / lot 1x16 çıplak fiber optik plc splitter  Mağazamıza hoşgeldiniz  Hedefimiz :   Yüksek kalite, en iyi hizmeti, hızlı yanıt Karşılama Çin pazarına, yönlendirebilirsiniz çin malları satın...

Ücretsiz kargo AUA Mini 10 mw Fiber Optik Lazer Görsel Hata Bulucu, Fiber Optik Kablo Test Cihazı 10 KM
  • Son

Ücretsiz kargo AUA Mini 10 mw Fiber Optik Lazer Görsel Hata Bulucu, Fiber Optik Kablo Test Cihazı 10 KM

₺ 9.89

Product Description for Ücretsiz kargo AUA Mini 10 mw Fiber Optik Lazer Görsel Hata Bulucu, Fiber Optik Kablo Test Cihazı 10 KM : özellikler : dalgaboyu : 650nmçıkış Gücü : 10w MConnecter : genel 2.5mm connecter (SC / FC / ST)frekans : 1 Hzgüç : 1.5 v * 2 AAAçalışma Sıcaklığı : 10 ila + 45boyutlar : 118*33.6*19.2mmaralığı : 10 Km  Ücretsiz kargo AUA Mini 10 mw Fiber Optik Lazer Görsel Hata Bulucu, Fiber Optik Kablo Test Cihazı 10 KMBuy cheap Ücretsiz kargo AUA Mini 10 mw Fiber Optik Lazer Görsel Hata Bulucu, Fiber Optik Kablo Test Cihazı 10 KMÜcretsiz kargo AUA Mini 10 mw Fiber Optik Lazer Görsel Hata Bulucu, Fiber Optik Kablo Test Cihazı 10 KM ReviewÜcretsiz kargo AUA Mini 10 mw Fiber Optik Lazer Görsel Hata Bulucu, Fiber Optik Kablo Test Cihazı 10 KM ShoppingÜcretsiz kargo AUA Mini 10 mw Fiber Optik Lazer Görsel Hata Bulucu, Fiber Optik Kablo Test Cihazı 10 KM Shipping and return policyShopping tips: Before buying Ücretsiz kargo AUA Mini 10 mw Fiber Optik Lazer Görsel Hata Bulucu, Fiber Optik Kablo Test Cihazı 10 KM You can read review for it, or other customers reviews and comments...

Ücretsiz Kargo 1 adet Fiber Optik Damla Kablo Striptizci Fiber Optik Tel Kablo Stripper FTTH Çizgi Pense
  • Son

Ücretsiz Kargo 1 adet Fiber Optik Damla Kablo Striptizci Fiber Optik Tel Kablo Stripper FTTH Çizgi Pense

₺ 9.13

Product Description for Ücretsiz Kargo 1 adet Fiber Optik Damla Kablo Striptizci Fiber Optik Tel Kablo Stripper FTTH Çizgi Pense :  ücretsiz kargo 1 adet fiber optik açılan kablo striptizci fiber optik kablo sıyırıcı FTTH kablosu şeritleme Pense Bu çok fonksiyonlu damla kablo sıyırma, sıyırma vardır kaburga kablo kaplı ceket kablo kaplı sıyırma arayüz çok fonksiyonlu programı kablosu ile çalışması hızlı açık! Ortak FTTH, vb...

Ücretsiz shpping CFS-3 Üç-port Fiber Optik Stripper/Pense/Tel strippers FTTH Araçları Miller Fiber Optik Sıyırma pense
  • Son

Ücretsiz shpping CFS-3 Üç-port Fiber Optik Stripper/Pense/Tel strippers FTTH Araçları Miller Fiber Optik Sıyırma pense

₺ 8.43

Product Description for Ücretsiz shpping CFS3 Üçport Fiber Optik Stripper / Pense / Tel strippers FTTH Araçları Miller Fiber Optik Sıyırma pense : ücretsiz shpping CFS3 Üçport Fiber Optik Stripper / Pense / Tel strippers FTTH Araçları Miller Fiber Optik Sıyırma pense özellikler : üç benzersiz lif kaplama sıyırma pensesi125μm 250μm lif kaplama sıyırma için1.98mm üst açılış dış kılıf pigtail soyulabilir için kullanılabilir Vşekilli ağız kenarı üzerinde kelepçe açılış ve 140μm fiber optik sıyırma için kullanılabilir 125μm 250μm kaplamaüretici varsayılan, ayarı olmadan giderfiber zarar vermeztüm kesme yüzeyleri temiz bir sağlamak için mekanik toleranslar sofistike var, düzgün çalışmaergonomik tasarımlı sapı, rahat tutuşkullanılmadığı zaman, bıçak kapalı durumda kilitli uygulamalar : Telekom bakımbakım CATVoptik lifler Test Laboratuvarıdiğer Fiber Optik Ölçümleri paket : CFS3 Clauss Miller Stripper * 1 ADET Ücretsiz shpping CFS3 Üçport Fiber Optik Stripper / Pense / Tel strippers FTTH Araçları Miller Fiber Optik Sıyırma penseBuy cheap Ücretsiz shpping CFS3 Üçport Fiber Optik Stripper / Pense / Tel strippers FTTH Araçları Miller Fiber Optik Sıyırma penseÜcretsiz shpping CFS3 Üçport Fiber Optik Stripper / Pense / Tel strippers FTTH Araçları Miller Fiber Optik Sıyırma pense ReviewÜcretsiz shpping CFS3 Üçport Fiber Optik Stripper / Pense / Tel strippers FTTH Araçları Miller Fiber Optik Sıyırma pense ShoppingÜcretsiz shpping CFS3 Üçport Fiber Optik Stripper / Pense / Tel strippers FTTH Araçları Miller Fiber Optik Sıyırma pense Shipping and return policyShopping tips: Before buying Ücretsiz shpping CFS3 Üçport Fiber Optik Stripper / Pense / Tel strippers FTTH Araçları Miller Fiber Optik Sıyırma pense You can read review for it, or other customers reviews and comments...